Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Skierniewicach

Regon 101803011

Skierniewice ul. Łowicka 68A

/lokal Przedszkola Małych Odkrywców/

Zadzwoń, dowiedz się więcej, ustal datę spotkania.

TEL.46 833 50 40 lub 605 275 296

Wątpliwości związane z rozwojem Twojego dziecka koniecznie skonsultuj ze specjalistą!!! Daj swojemu dziecku szansę na sukces!!!

 

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Jeśli Twoje dziecko jest nieśmiałe, nadpobudliwe, nie radzi sobie w środowisku, nie ma przyjaciół i kolegów, jest sprawcą lub ofiarą agresji, wycofuje się, trzeba reagować jak najszybciej.

Zapisz je na warsztatowe zajęcia, które obejmować będą między innymi problematykę rozumienia emocji, współdziałania czy zachowań w miejscach publicznych.
Mile widziane dzieci z Zespołem Aspergera.

TRENING TWÓRCZOŚCI I WYOBRAŹNI

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało swój potencjał twórczy oraz ciekawie spędziło wolny czas, zapisz je na zajęcia stymulujące wszechstronny rozwój, twórczą aktywność, myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów w sposób niestandardowy.

ZABAWY SENSORYCZNE

Zajęcia głównie dla 2-3 latków rozwijające wszystkie zmysły jednocześnie oraz niczym nieskrępowaną aktywność.

TERAPIA RĘKI

Celem zajęć w głównej mierze jest usprawnianie małej motoryki, czyli precyzyjnych ruchów rąk, dłoni i palców a więc rozwijanie zdolności manualnych dziecka, oraz poprawa ruchów precyzyjnych.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Zapisz swoje dziecko na zajęcia, których celem jest wspomaganie harmonijnego rozwoju, kształtowanie prawidłowych umiejętności ruchowych oraz korygowanie wad postawy w zakresie płaskostopia, krzywizn kręgosłupa i in.

TERAPIA SI

TERAPIA LOGOPEDYCZNA

Jeśli Twoje dziecko mówi niewyraźnie, nieprawidlowo wymawia głoski, zamienia je, sepleni, lub  skończyło dwa lata i nie mówi wogóle, skonsultuj to z logopedą.

TERAPIA PEDAGOGICZNA

TERAPIA PSYCHOLOGICZNA